01:05
Филм
Хайка - реж: Marcin Krzysztalowicz; rok: 2012; произв.: ПОЛША, СЪРБИЯ И ЧЕРНА ГОРА; време: 96 min там: Marcin Dorocinski, Maciej Stuhr, Sonia Bohosiewicz. ( тип: трилър, военен; )
02:35
Филм
Детето-чудо - реж: William Fruet; rok: 2008; произв.: Сащ, Канада; време: 87 min там: Keir Gilchrist, Kimberly Clark, Chad Cole, Keir Gilchrist, Emily Hirst, Kevin O'Grady . ( тип: драма; )
04:05
Филм
DEADLY ENCOUNTER - реж: Richard Roy; rok: 2005; произв.: Kanada; време: 90 min там: Laura Leighton, Daniel Magder, Frank Chorpion. ( тип: трилър; )
06:05
Детско
ПРОМЕНЛИВИ БАСНИ: КОСТЕНУРКА СРЕЩУ ЗАЕК - реж: Howard E. Baker, Arish Fyzee; rok: 2008; произв.: САЩ; време: 89 min там: Drake Bell, Chris Elwood, Vivica A. Fox. ( тип: анимация; )
07:20
Филм
ПЛЕМЕННИЦИТЕ МИ В ЮТЛАНД - реж: Martin Miehe-Renard; rok: 2010; произв.: ДАНИЯ; време: 76 min там: Peter Mygind, Mathilde Høgh Kølben, Sebastian Kronby. ( тип: семеен; )
08:40
Филм
OСТРОВЪТ НА ШЕПОТИТЕ - реж: Mark Goodman; rok: 2008; произв.: САЩ; време: 80 min там: Joseph Paur, Caitlin Wise, Ryan Wood, Lauren McKnight, Austin Archer. ( тип: семеен, приключенски; )
10:00
Филм
ЖАБИ И ЖАБЧЕТА - реж: Simone van Dusseldorp; rok: 2009; произв.: ХОЛАНДИЯ; време: 70 min там: Nino Morris den Brave, Whitney Franker, Juul Vrijdag, Georgina Verbaan, Remko Vrijdag. ( тип: семеен; )
11:15
Филм
HЕГОВОТО ДЕЛО И СЛАВА: РАЗЕДИНЕН ДОМ - реж: Sterling Van Wagenen; rok: 2005; произв.: САЩ; време: 95 min там: Sam Hennings, Brenda Strong, Eric Johnson. ( тип: драма; )
12:55
Филм
SNIFF AND THE GHOST CASTLE - реж: Steven de Jong; rok: 2010; произв.: ????????; време: 79 min там: Tom van Kalmthout, Vivian van Huiden, Steven de Jong. ( тип: семеен; )
14:15
Детско
ПИМ И ПОМ: ГОЛЯМОТО ПРИКЛЮЧЕНИЕ - реж: Gioia Smid; rok: 2014; произв.: HOLLAND; време: 89 min там: Georgina Verbaan, Peter Paul Miller, Tjitske Reidinga. ( тип: семеен, приключенски, анимация; )
15:30
Филм
PIPPI IN THE SOUTH SEAS - реж: Olle Hellbom; rok: 1970; произв.:; време: 90 min там: Inger Nilsson, Maria Persson, Par Sundberg. ( тип: семеен, приключенски; )
17:10
Филм
УРАГАН ОТ КАТЕГОРИЯ 7: КРАЯТ НА СВЕТА. ПЪРВА ЧАСТ - реж: Dick Lowry; rok: 2005; време: 82 min там: Gina Gershon, Randy Quaid, Cameron Daddo. ( тип: екшън; )
18:35
Филм
КРОКОДИЛИТЕ 3 - реж: Wolfgang Groos; rok: 2011; произв.: Германия; време: 80 min там: Nick Romeo Reimann, Nora Tschirner, Jacob Matschenz, Axel Stein, Fabian Halbig, Leonie Tepe, Manuel Steitz, Ella-Maria Gollmer, Javidan Imani, Robin Walter, David Hürten, Nicolas Schinseck. ( тип: приключенски; )
20:00
Филм
Kопнеещи сърца - реж: Nils Malmros; rok: 2009; произв.: Дания; време: 116 min там: Thomas Ernst, Simone Tang, Jesper Svane. ( тип: драма; )
22:00
Филм
ПЕТ НЕВЕСТИ - реж: Karen Oganesyan; rok: 2011; произв.: РУСИЯ; време: 103 min там: Danila Kozlovsky, Elizaveta Boyarskaya, Vladimir Yaglich. ( тип: романтичен, приключенски, комедия; )
23:45
Филм
EYE CANDY 3 - реж: Scott Speer; rok: 2015; произв.:; време: 39 min там: Victoria Justice, Casey Deidrick, Harvey Guillen. ( тип: криминален, драма, трилър; )
FilmBox Plus