FilmBox Plus
01:00
Филм
Абсентия - реж: Mike Flanagan; rok: 2011; произв.: USA; време: 91 min. там: Katie Parker, Courtney Bell, Dave Levine. ( тип: ужаси; )
02:30
Филм
CASUAL ENCOUNTERS #1 - реж: Will McCord; rok: 2013; произв.: ???; време: 78 min там: DJ Paris, Emily Hartford, Bryant Mason. ( тип: комедия; )
03:50
Филм
DRAGON EYES - реж: Jean-Claude Van Damme, Peter Weller and Cung Le; rok: 2012; произв.:; време: 87 min там: John Hyams. ( тип: екшън; )
06:05
Филм
КРОКОДИЛИТЕ - реж: Christian Ditter; rok: 2009; произв.: Германия; време: 98 min там: Nick Romeo Reimann, Fabian Halbig, Leonie Tepe. ( тип: семеен; )
07:40
Филм
SUMMER CAMP - реж: Vincent Giovanni; rok: 2010; произв.: FRANCE; време: 87 min там: Sebastien Knafo, Laurent Ournac, Francis Perrin. ( тип: комедия; )
09:10
Детско
Пиколо, саксофон и компания - реж: Andre Clavel, Eric Gutierrez; rok: 2006; произв.: Франция; време: 75 min там: Jean-Baptiste Maunier, Eugène Christo-Foroux, Anaïs, Camille Donda. ( тип: анимация; )
10:30
Филм
ЗАВРЪЩАНЕТО НА ВОЙНИКА - реж: Alan Bridges; rok: 1982; произв.: Великобритания; време: 99 min там: Julie Christie, Glenda Jackson, Ann-Margret. ( тип: драма; )
12:10
Филм
ПЛЕМЕННИЦИТЕ МИ В ЮТЛАНД - реж: Martin Miehe-Renard; rok: 2010; произв.: ДАНИЯ; време: 76 min там: Peter Mygind, Mathilde Høgh Kølben, Sebastian Kronby. ( тип: семеен; )
13:30
Филм
EДИНСТВЕНИЯТ - реж: Susanne Bier; rok: 1999; произв.: Denmark; време: 103 min там: Sidse Babett Knudsen, Niels Olsen, Sos Egelind. ( тип: комедия; )
15:15
Детско
ПИМ И ПОМ: ГОЛЯМОТО ПРИКЛЮЧЕНИЕ - реж: Gioia Smid; rok: 2014; произв.: HOLLAND; време: 89 min там: Georgina Verbaan, Peter Paul Miller, Tjitske Reidinga. ( тип: семеен, приключенски, анимация; )
16:30
Филм
ПИСМО ДО КРАЛЯ - реж: Pieter Verhoeff; rok: 2008; произв.: Холандия; време: 110 min там: Yannick van de Velde, Quinten Schram, Rüdiger Vogler. ( тип: приключенски; )
18:20
Филм
OГРАБЕНИЯТ КРАДЕЦ - реж: Benny Chan; rok: 2006; произв.: ХОНКОНГ; време: 121 min там: Baoguo Chen, Biao Yuen, Charlene Choi, Jackie Chan, Louis Koo, Nicholas Tse, Teresa Carpio, Yuanyuan Gao. ( тип: комедия, екшън; )
20:25
Филм
TRAIN MASTER - реж: Phil Bransom; rok: 2008; произв.: USA; време: 01:29:05:00 ( тип: семеен; )
22:00
Филм
EINSTEIN MYSTERIES (SERIES) 1/1 - реж: Thomas Jahn; rok: 2017; произв.:; време: 50 min там: Tom Beck, Annika Ernst, Rolf Kanies. ( тип: комедия, приключенски, екшън, криминален; )
22:50
Филм
EINSTEIN MYSTERIES (SERIES) 1/2 - реж: Thomas Jahn; rok: 2017; произв.:; време: 52 min там: Tom Beck, Annika Ernst, Rolf Kanies. ( тип: криминален, екшън, комедия, приключенски; )
23:45
Филм
DCI BANKS 2/5 - реж: Mat King; rok: 2012; произв.:; време: 47 min там: Stephen Tompkinson, Jack Deam, Andrea Lowe. ( тип: драма, криминален; )