FilmBox Plus
01:00
Филм
XЛАДНОКРЪВНО УБИТА - реж: Marie Vincent, Patricia Kaas, Serge Hazanavicius; rok: 2012; време: 93 min там: Thierry Binisti. ( тип: криминален; )
02:35
Филм
DEADLY ENCOUNTER - реж: Richard Roy; rok: 2005; произв.: Kanada; време: 90 min там: Laura Leighton, Daniel Magder, Frank Chorpion. ( тип: трилър; )
04:05
Филм
RESURRECTION MARY - реж: Sean Michael Beyer; rok: 2007; произв.: ???; време: 87 min там: Kevin G. Schmidt,  Pamela Noble ,  Sally Kirkland. ( тип: трилър, романтичен; )
06:20
Филм
SUMMER CAMP - реж: Vincent Giovanni; rok: 2010; произв.: FRANCE; време: 87 min там: Sebastien Knafo, Laurent Ournac, Francis Perrin. ( тип: комедия; )
07:50
Филм
COCO - реж: Gad Elmaleh; rok: 2008; произв.: Франция; време: 91 min там: Gad Elmaleh, Pascale Arbillot, Jean Benguigui, Manu Payet, Daniel Cohen, Noemie Lvovsky. ( тип: биографичен; )
09:25
Филм
ЛЯТО БЕЗ ПРОПУСКИ - реж: Francis Leclerc; rok: 2008; произв.: Канада; време: 104 min там: Pier-Luc Funk, Patrice Robitaille, Jacinthe Lague, Roy Dupuis, Guy Thauvette, Phillip Jarrett. ( тип: драма; )
11:10
Филм
T.I.M. - реж: Rolf van Eijk; rok: 2014; произв.:; време: 81 min там: Dyon Wilkens, Abdelhadi Baaddi, Bas Keijzer. ( тип: научна фантастика, семеен, драма, приключенски; )
12:35
Филм
UGARIT 2 - реж: Terry Cunningham; rok: 2008; произв.: USA; време: 94 min там: Ivan Sergei, Joanne Kelly, Thure Reifenstein. ( тип: приключенски, екшън; )
14:10
Детско
Пиколо, саксофон и компания - реж: Andre Clavel, Eric Gutierrez; rok: 2006; произв.: Франция; време: 75 min там: Jean-Baptiste Maunier, Eugène Christo-Foroux, Anaïs, Camille Donda. ( тип: анимация; )
15:30
Филм
PIPPI ON THE RUN - реж: Olle Hellbom; rok: 1970; произв.: Sweden; време: 95 min там: Inger Nilsson, Maria Persson, Par Sundberg. ( тип: семеен, приключенски; )
17:05
Филм
БОЛИВУДСКИ РИТМИ - реж: Mehul Shah; rok: 2009; произв.: САЩ; време: 114 min там: Sachin Bhatt, Lillete Dubey, Pooja Kumar. ( тип: комедия; )
18:55
Филм
SNIFF AND THE FLYING PHANTOM - реж: Steven de Jong; rok: 2008; произв.: ????????; време: 93 min там: Tom van Kalmthout, Vivian van Huiden, Steven de Jong. ( тип: семеен; )
20:30
Филм
OБРАТНИЯТ ПЪТ КЪМ ДОМА - реж: Reza Badiyi; rok: 2006; произв.: САЩ; време: 93 min там: Julie Harris, Ruby Dee, Danny Nucci, Deezer D, Tessie Santiago. ( тип: семеен, драма; )
22:00
Филм
НЕОБВЪРЗАНОСТ - реж: Amos Gitai; rok: 2007; произв.: Германия, Италия, Израел, Франция; време: 108 min там: Juliette Binoche, Liron Levo, Jeanne Moreau. ( тип: драма; )
23:50
Филм
ИЗМАМНИЦИТЕ - реж: Dennis Satin; rok: 2011; произв.: ГЕРМАНИЯ; време: 84 min там: Reiner Schone, Anja Nejarri, Mirko Lang. ( тип: екшън; )