FilmBox Plus
00:30
Филм
Дух - реж: Michael Slovis; rok: 2001; време: 90 min там: Elisabeth Moss, Greg Evigan, Austin O'Brien. ( тип: ужаси, трилър; )
05:45
Филм
OСТРОВЪТ НА ШЕПОТИТЕ - реж: Mark Goodman; rok: 2008; произв.: САЩ; време: 80 min там: Joseph Paur, Caitlin Wise, Ryan Wood, Lauren McKnight, Austin Archer. ( тип: семеен, приключенски; )
07:05
Филм
Изборът на Адел - реж: Olivier Guignard; rok: 2011; произв.: Франция; време: 88 min там: Miou Miou, Luana Bajrami, Marie Helene Lentini. ( тип: истинската история; )
08:35
Филм
ПИСМОПИСЕЦЪТ - реж: Christian Vuissa; rok: 2011; произв.: САЩ; време: 85 min там: Aley Underwood, Bernie Diamond, Pam Eichner. ( тип: семеен; )
10:00
Детско
ПИМ И ПОМ: ГОЛЯМОТО ПРИКЛЮЧЕНИЕ - реж: Gioia Smid; rok: 2014; произв.: HOLLAND; време: 89 min там: Georgina Verbaan, Peter Paul Miller, Tjitske Reidinga. ( тип: семеен, приключенски, анимация; )
11:15
Филм
PIPPI LONGSTOCKING PART 1 - реж: Olle Hellbom; rok: 1969; произв.:; време: 89 min там: Inger Nilsson, Maria Persson, Par Sundberg. ( тип: семеен, приключенски; )
12:45
Филм
ПЛЕМЕННИЦИТЕ МИ В ЮТЛАНД - реж: Martin Miehe-Renard; rok: 2010; произв.: ДАНИЯ; време: 76 min там: Peter Mygind, Mathilde Høgh Kølben, Sebastian Kronby. ( тип: семеен; )
14:05
Филм
КРАСИВИЯ ХОРИЗОНТ - реж: Stefan Jager; rok: 2013; произв.: SWISS; време: 88 min там: Shitaye Abraha, Alemayehu, Mamush Alemayheu. ( тип: комедия; )
15:35
Филм
UGARIT 3 - реж: Terry Cunningham; rok: 2008; произв.: USA; време: 94 min там: Ivan Sergei, Joanne Kelly, Thure Reifenstein. ( тип: приключенски, екшън; )
17:10
Филм
СЯНКАТА НА ПЕНИ - реж: Steven de Jong; rok: 2011; произв.: ХОЛАНДИЯ; време: 99 min там: Levi van Kempen, Liza Sips, Valerie Pos. ( тип: романтичен, приключенски; )
18:50
Филм
CИНЪТ НА ДРАКОНА. ПЪРВА ЧАСТ - реж: David Wu; rok: 2006; произв.: Сащ; време: 84 min там: John Reardon, David Carradine, Desiree Ann Siahaan. ( тип: екшън; )
20:15
Филм
EДИНСТВЕНИЯТ - реж: Susanne Bier; rok: 1999; произв.: Denmark; време: 103 min там: Sidse Babett Knudsen, Niels Olsen, Sos Egelind. ( тип: комедия; )
22:00
Филм
CASSANDRE 1 - реж: Eric Duret; rok: 2015; произв.:; време: 85 min там: Gwendoline Hamon, Alexandre Varga, Dominique Pinon. ( тип: криминален, драма; )
23:30
Филм
FRENEMY - реж: Gregory Dark; rok: 2009; произв.: САЩ; време: 76 min там: Zach Galifianakis, Matthew Modine, Callum Blue, Adam Baldwin, Paul Adelstein. ( тип: криминален, комедия; )