FilmBox Plus
00:50
Филм
SILENT CITY - реж: Threes Anna; rok: 2012; произв.: Netherlands, Luxemburg, Belgium; време: 86 min там: Laurence Roothooft, Makoto Makita, Shinji Otani. ( тип: фантастичен, драма; )
02:20
Филм
Aкули във Венеция - реж: Danny Lerner; rok: 2008; произв.: САЩ; време: 84 min там: Bashar Rahal, Stephen Baldwin, Vanessa Johansson. ( тип: ужаси; )
03:45
Филм
Хайка - реж: Marcin Krzysztalowicz; rok: 2012; произв.: ПОЛША, СЪРБИЯ И ЧЕРНА ГОРА; време: 96 min там: Marcin Dorocinski, Maciej Stuhr, Sonia Bohosiewicz. ( тип: трилър, военен; )
06:35
Филм
В галоп с Торнадо - реж: Regardt Van Den Bergh; rok: 2008; произв.: Сащ; време: 114 min там: Danny Keogh, Quentin Krog, Lean Van Den Bergh. ( тип: драма; )
08:30
Филм
T.И.М. - реж: Rolf van Eijk; rok: 2014; произв.: Холандия, Дания; време: 81 min там: Dyon Wilkens, Abdelhadi Baaddi, Bas Keijzer. ( тип: семеен, приключенски, научна фантастика, драма; )
09:55
Филм
Благодаря, татко, благодаря, мамо - реж: Vincent Giovanni; rok: 2010; произв.: Франция; време: 87 min там: Sebastien Knafo, Laurent Ournac, Francis Perrin. ( тип: комедия; )
11:25
Филм
PIPPI ON THE RUN - реж: Olle Hellbom; rok: 1970; произв.: Sweden; време: 95 min там: Inger Nilsson, Maria Persson, Par Sundberg. ( тип: семеен, приключенски; )
13:00
Филм
MY SISTERS KIDS HOME ALONE #1 - реж: Martin Miehe Renard; rok: 2012; произв.: ?????; време: 76 min там: Peter Mygind, Louise Mieritz, Mille Dinesen. ( тип: сензационен; )
14:20
Филм
Cкаутско приключение - реж: Jim Fitzpatrick; rok: 2010; произв.: USA; време: 88 min там: Antonio Tarver, Jim Fitzpatrick, Jim Kelly, Jodi Knotts. ( тип: приключенски, екшън; )
15:45
Филм
MAN AU PAIR, A - реж: Laurent Dussaux; rok: 2013; произв.: FRANCE; време: 90 min там: Antoine Dulery, Gwendoline Hamon, Sophie Charlotte Husson. ( тип: комедия; )
17:15
Филм
UNCLE NINO - реж: Robert Shallcross; rok: 2003; произв.: USA; време: 98 min там: Joe Mantegna,  Anne Archer ,  Pierrino Mascarino. ( тип: семеен, драма, комедия; )
18:55
Филм
CИНЪТ НА ДРАКОНА. ВТОРА ЧАСТ - реж: David Wu; rok: 2005; произв.: Сащ; време: 84 min там: John Reardon, David Carradine, Rupert Graves, Burt Kwouk, Theresa Lee, Desiree Siahaan, Eddy Ko, Lia Kay Tong. ( тип: екшън; )
20:20
Филм
HЕГОВОТО ДЕЛО И СЛАВА: РАЗЕДИНЕН ДОМ - реж: Sterling Van Wagenen; rok: 2005; произв.: САЩ; време: 95 min там: Sam Hennings, Brenda Strong, Eric Johnson. ( тип: драма; )
22:00
Филм
KИКБОКСЬОР - реж: Mark Disalle, David Worth; rok: 1989; произв.: Сащ; време: 94 min там: Jean-Claude Van Damme, Dennis Alexio, Dennis Chan. ( тип: трилър, екшън; )
23:35
Филм
MARIA WERN #1007 - реж: Erik Leijonborg; rok: 2010; произв.: ??????; време: 95 min там: Eva Rose, Allan Svensson, Peter Perski, Ulf Friberg. ( тип: трилър, криминален; )