FilmBox Plus
01:05
Филм
KЪРВАВА КНИГА - реж: Jonas Armstrong, Paul Blair, Sophie Ward; rok: 2008; произв.: Великобритания; време: 96 min там: John Harrison. ( тип: ужаси; )
02:45
Филм
MY NEIGHBORS KEEPER - реж: Walter Klenhard; rok: 2007; произв.:; време: 88 min там: Laura Harring, Linden Ashby, Ken Tremblett, Brenda L. Campbell. ( тип: трилър, криминален; )
04:15
Филм
КРОКОДИЛИТЕ 2 - реж: Christian Ditter; rok: 2010; произв.: Германия; време: 90 min там: Nick Romeo Reimann, Fabian Halbig, Leonie Tepe. ( тип: приключенски; )
06:50
Филм
Tочно като вкъщи - реж: Lorenzo Gabriele; rok: 2011; произв.: FRANCE; време: 87 min там: Sabeline Amaury, Shemss Audat, Maxime Coggio. ( тип: комедия; )
08:20
Филм
ПЪТЯТ КЪМ РАЯ - реж: Lorraine Senna; rok: 2005; произв.: САЩ; време: 90 min там: Timothy Bottoms, Ben Estus, Meredith Baxter. ( тип: драма; )
09:50
Детско
ПРОМЕНЛИВИ БАСНИ: ТРИ ПРАСЕНЦА И ЕДНО БЕБЕ - реж: Howard E. Baker, Arish Fyzee; rok: 2008; произв.: САЩ; време: 76 min там: Jon Cryer, Brad Garrett, Steve Zahn. ( тип: семеен, анимация; )
11:05
Филм
HЕГОВОТО ДЕЛО И СЛАВА - реж: Bradford May; rok: 2005; произв.: САЩ; време: 106 min там: Sam Hennings, Brenda Strong, Eric Johnson. ( тип: драма; )
12:55
Филм
БРАТ И СЕСТРА - реж: Denis Malleval; rok: 2012; произв.: ФРАНЦИЯ; време: 91 Минути там: Bernard Lecoq, Sophie Mounicot, Christiane Millet, Roxane Potereau. ( тип: комедия; )
14:30
Филм
RUNWAY, THE - реж: Ian Power; rok: 2010; произв.: Ирландия, Люксембург; време: 89 min там: Demian Bichir, Kerry Condon, James Cosmo. ( тип: комедия; )
16:00
Филм
ЖАБИ И ЖАБЧЕТА - реж: Simone van Dusseldorp; rok: 2009; произв.: ХОЛАНДИЯ; време: 70 min там: Nino Morris den Brave, Whitney Franker, Juul Vrijdag, Georgina Verbaan, Remko Vrijdag. ( тип: семеен; )
17:15
Филм
10,5 ПО РИХТЕР: АПОКАЛИПСИС Ч 1 - реж: John Lafia; rok: 2005; произв.: Сащ; време: 81 min там: Kim Delaney, Beau Bridges, Frank Langella, David Cubitt. ( тип: екшън; )
18:40
Филм
КРОКОДИЛИТЕ - реж: Christian Ditter; rok: 2009; произв.: Германия; време: 98 min там: Nick Romeo Reimann, Fabian Halbig, Leonie Tepe. ( тип: семеен; )
20:15
Филм
Cлед като си отида - реж: Nicolas Cuche; rok: 2016; време: 104 min там: Alexandra Lamy, Thierry Fremont, Zabou Breitman. ( тип: драма; )
22:00
Филм
LOOSIES - реж: Michael Corrente; rok: 2012; произв.: USA; време: 86 min там: Peter Facinelli, Jaimie Alexander and Michael Madsen. ( тип: екшън, драма, комедия; )
23:30
Филм
CЕДЕМТЕ - реж: Adam Schlachter; rok: 2007; произв.: САЩ; време: 80 min там: Alison MacInnis, Henry Czerny. ( тип: трилър; )