FilmBox Plus
00:50
Филм
THIS IS ENGLAND '86 2 - реж: Shane Meadows; rok: 2010; произв.:; време: 50 min там: Andrew Ellis, Andrew Shim, Chanel Cresswell, Danielle Watson, George Newton. ( тип: драма; )
01:45
Филм
BCИЧКИ СВЕТЛИНИ В НЕБЕТО - реж: Joe Swanberg; rok: 2012; произв.: САЩ; време: 75 min там: Jane Adams, Sophia Takal, Kent Osborne. ( тип: драма; )
03:05
Филм
КАНДИДАТЪТ - реж: Kasper Barfoed; rok: 2008; произв.: Дания; време: 90 min там: Nikolaj Lie Kaas, Tuva Novotny, Ulf Pilgaard. ( тип: трилър; )
05:55
Филм
ЖАБИ И ЖАБЧЕТА - реж: Simone van Dusseldorp; rok: 2009; произв.: ХОЛАНДИЯ; време: 70 min там: Nino Morris den Brave, Whitney Franker, Juul Vrijdag, Georgina Verbaan, Remko Vrijdag. ( тип: семеен; )
07:10
Филм
MY SISTERS KIDS HOME ALONE #1 - реж: Martin Miehe Renard; rok: 2012; произв.: ?????; време: 76 min там: Peter Mygind, Louise Mieritz, Mille Dinesen. ( тип: сензационен; )
08:30
Филм
MAGIC SILVER 2 - реж: Arne Lindtner Naess; rok: 2011; произв.: НОРВЕГИЯ; време: 81 min там: Ane Viola Semb, Johan Tinus Lindgren, Toralv Maurstad. ( тип: семеен; )
09:55
Детско
Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки - реж: Howard E. Baker, Arish Fyzee; rok: 2009; произв.: САЩ; време: 75 min там: Jamie Lynn Spears, Brooke Shields, Tom Arnold. ( тип: анимация; )
11:15
Филм
НЕГОВОТО ДЕЛО И СЛАВА: АМЕРИКАНСКИЯТ СИОН - реж: Sterling Van Wagenen; rok: 2006; произв.: САЩ; време: 90 min там: Sam Hennings, Brenda Strong, Eric Johnson. ( тип: драма; )
12:50
Филм
HEЧИЙ ГЕРОЙ - реж: Darin Beckstead; rok: 2011; произв.: САЩ; време: 77 min там: Christopher Gorham, Susan Misner, Arthur J. Nascarella. ( тип: семеен, романтичен, комедия; )
14:10
Филм
UGARIT - реж: Terry Cunningham; rok: 2008; произв.: САЩ; време: 94 min там: Ivan Sergei, Joanne Kelly, Thure Reifenstein. ( тип: приключенски, екшън; )
15:45
Филм
ПИСМО ДО КРАЛЯ - реж: Pieter Verhoeff; rok: 2008; произв.: Холандия; време: 110 min там: Yannick van de Velde, Quinten Schram, Rüdiger Vogler. ( тип: приключенски; )
17:35
Филм
CИНЪТ НА ДРАКОНА. ПЪРВА ЧАСТ - реж: David Wu; rok: 2006; произв.: Сащ; време: 84 min там: John Reardon, David Carradine, Desiree Ann Siahaan. ( тип: екшън; )
19:00
Филм
КРОКОДИЛИТЕ 3 - реж: Wolfgang Groos; rok: 2011; произв.: Германия; време: 80 min там: Nick Romeo Reimann, Nora Tschirner, Jacob Matschenz, Axel Stein, Fabian Halbig, Leonie Tepe, Manuel Steitz, Ella-Maria Gollmer, Javidan Imani, Robin Walter, David Hürten, Nicolas Schinseck. ( тип: приключенски; )
20:25
Филм
МЕТЕОР. ВТОРА ЧАСТ - реж: Ernie Barbarash; rok: 2008; произв.: Сащ; време: 95 min там: Billy Campbell, Marla Sokoloff, Christopher Lloyd, Stacy Keach, Michael Rooker, Kenneth Mitchell, Erin Cottrell, Mimi Michaels, Jimmy Jax Pinchak, Ernie Hudson, David Starzyk, Camille Chen, Alex Paez. ( тип: научна фантастика, екшън, драма; )
22:00
Филм
Двойнствен живот - реж: Bill Duke; rok: 2008; произв.: Сащ; време: 94 min там: Bill Duke, Louis Gossett Jr., Vivica A. Fox. ( тип: трилър; )
23:35
Филм
HANNIBAL RISING (BEHIND THE MASK) #1 - реж: Peter Webber; rok: 2007; произв.: UK, ?????, ???????, ??????; време: 116 min там: Brian Caspe, Charles Maquignon, Dominic West, Dominique Bettenfeld, Gaspard Ulliel, Jan Nemejovský, Jan Unger, Jaroslav Vízner, Kevin McKidd, Ladislav Hampl, Li Gong, Marek Vašut, Pavel Bezdek, Petra Lustigová, Radek Bruna, Rhys Ifans, Václav Chalupa, Vladimír Kulhavý. ( тип: трилър, ужаси, драма; )