FilmBox Plus
01:00
Филм
SNOWBOUND - реж: Ruben Preuss; rok: 2001; произв.:; време: 88 min там: Erika Eleniak, Monika Schnarre, Peter Dobson. ( тип: трилър; )
02:30
Филм
LAST HARBOR - реж: Paul Epstein; rok: 2010; произв.: ???; време: 91 min там: Wade Williams,  Samaire Armstrong ,  Tracey Needham. ( тип: трилър, криминален; )
04:05
Филм
PЪЦЕТЕ НА РОКСАНА - реж: Philippe Setbon; rok: 2012; произв.: Франция; време: 94 min там: Sylvie Testud, Loup Denis Elion, Micky Sebastian, Richard Sammel. ( тип: драма; )
06:45
Филм
UNCLE NINO - реж: Robert Shallcross; rok: 2003; произв.: USA; време: 98 min там: Joe Mantegna,  Anne Archer ,  Pierrino Mascarino. ( тип: семеен, драма, комедия; )
08:25
Филм
Cкаутско приключение - реж: Jim Fitzpatrick; rok: 2010; произв.: USA; време: 88 min там: Antonio Tarver, Jim Fitzpatrick, Jim Kelly, Jodi Knotts. ( тип: приключенски, екшън; )
09:50
Филм
ТОВАР ЗА АФРИКА - реж: Roger Cantin; rok: 2009; произв.: Канада; време: 86 min там: Julien Adam, Pierre Lebeau, Alexis Martin. ( тип: семеен; )
11:20
Филм
SNIFF AND THE GHOST CASTLE - реж: Steven de Jong; rok: 2010; произв.: ????????; време: 79 min там: Tom van Kalmthout, Vivian van Huiden, Steven de Jong. ( тип: семеен; )
12:40
Филм
EДИНСТВЕНИЯТ - реж: Susanne Bier; rok: 1999; произв.: Denmark; време: 103 min там: Sidse Babett Knudsen, Niels Olsen, Sos Egelind. ( тип: комедия; )
14:25
Филм
СЯНКАТА НА ПЕНИ - реж: Steven de Jong; rok: 2011; произв.: ХОЛАНДИЯ; време: 99 min там: Levi van Kempen, Liza Sips, Valerie Pos. ( тип: романтичен, приключенски; )
16:05
Филм
КРАСИВИЯ ХОРИЗОНТ - реж: Stefan Jager; rok: 2013; произв.: SWISS; време: 88 min там: Shitaye Abraha, Alemayehu, Mamush Alemayheu. ( тип: комедия; )
17:35
Филм
ПЪТЯТ КЪМ РАЯ - реж: Lorraine Senna; rok: 2005; произв.: САЩ; време: 90 min там: Timothy Bottoms, Ben Estus, Meredith Baxter. ( тип: драма; )
19:05
Филм
УРАГАН ОТ КАТЕГОРИЯ 6: ДЕНЯТ НА РАЗРУШЕНИЕТО. ВТОРА ЧАСТ - реж: Dick Lowry; rok: 2004; произв.: Сащ; време: 83 min там: Nancy McKeon, Thomas Gibson, Brian Dennehy, Dianne Wiest, Petra Wildgoose, Ari Cohen, Christopher Shyer, Jeff Sutton, Ryan Kennedy.. ( тип: екшън; )
20:30
Филм
Tакси 4 - реж: Gérard Krawczyk; rok: 2007; произв.: ФРАНЦИЯ; време: 90 min там: Bernard Farcy, Edouard Montoute, Frédéric Diefenthal, Samy Naceri. ( тип: комедия, екшън; )
22:00
Филм
Cред крадци - реж: Paul H. Boge; rok: 2009; произв.: КАНАДА; време: 88 min там: Carey Smith, David Dick, Meghan Duffy. ( тип: трилър, военен; )
23:30
Филм
THIS IS ENGLAND '86 3 - реж: Shane Meadows; rok: 2010; произв.:; време: 53 min там: Andrew Ellis, Andrew Shim, Chanel Cresswell, Danielle Watson, George Newton. ( тип: драма; )