00:20
Култура.БГ /п/
01:15
100% будни /п/
02:15
Сериал
Системата тв филм /10 епизод/п/
03:20
История.bg Септемврийско въстание/п/
04:20
Сериал
Брат за брата тв филм /13 епизод/п/(14)
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок сутрешен информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас Информационна емисия
08:45
Будител на годината
08:50
Култура.БГ предаване за култура с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Михаил Заимов и Димитър Стоянович
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
10:45
Спорт
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Сериал
Дързост и красота тв филм /4010 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата" /п/
14:00
Научно
Малки истории документален слот
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Детско
Сид - дете на науката 2 анимационен филм
14:50
Детско
Космически кораб "Догстар"</b> 2 анимационен филм
15:15
Филм
Гимназия "Черна дупка" тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини
Новини на турски език
16:30
Сериал
Дързост и красота тв филм /4011 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата" кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
17:25
Зелена светлина
17:30
Спорт
Спортисимо спортно-развлекателно предаване с водеща Славена Вътова
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра с водещ Михаил Билалов
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Новини
Спортни новини
21:00
Сериал
Петър Първи: Завещанието тв филм /4, последен епизод/(14)
22:00
Сериал
Системата тв филм /11 епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Сериал
При щангистите тв филм /6 епизод/
23:40
Сериал
Брат за брата тв филм /14 епизод/(14)
БНТ1