01:10
Филм
Титаник 2 игрален филм /п/
02:40
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
03:10
Научно
Преди да се родя...Ивайло Петров документален филм /п/
03:50
Япония днес: Красотата на природата /п/
04:05
Туристически маршрути /п/
04:35
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
05:35
Научно
Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 Русе/п/
05:45
Златни ръце /БНТ 2 Варна/п/
06:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Откакто свят светува /БНТ 2 София/п/
07:00
Детско
Сид - дете на науката анимационен сериал
07:25
Детско
Внимание, роботика сериен анимационен филм
07:50
Филм
Гимназия "Черна дупка" тв филм
08:15
Шифт /п/
08:30
По света и у нас информационна емисия
09:00
Неделна литургия пряко предаване от Благоевград
10:30
Научно
Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 София/п/
11:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Музикално
Тримата концертмайстори концерт от цикъла "Концертмайсторите" в рамките на Европейския музикален фестивал
13:50
Япония днес
14:00
Добър ден с БНТ 2
15:00
Научно
На първия ред на историята: "Доц. Стефан Тъпанов с Молерите" документален филм /БНТ 2 Благоевград/
15:30
Изкуството на 21 век
16:00
Филм
Черно-бяло кино: "Калин орелът" игрален филм /1950 г./, режисьор Борис Борозанов, в ролите: Иван Димов, Константин Кисимов, Борис Ганчев, Стефан Савов, Аспарух Темелков, Петрана Ламоринова, Мария Ясникова, Стефан Петров, Стефан Великов, Никола Попов
17:30
На опера с БНТ 2: "Така правят всички" от В.А.Моцарт /БНТ 2 Пловдив/
18:00
Афиш културно-информационно предаване
18:15
Натисни F1 /п/
18:30
Новото познание
19:00
Научно
Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии
19:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
20:00
Научно
Часовниковата кула в Мека документален филм /п/
20:50
"Лучия ди Ламермур" - опера от Гаетано Доницети спектакъл на Държавна опера Стара Загора /1 и 2 част/
22:55
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/
23:05
По света и у нас информационна емисия
23:20
Добър ден с БНТ 2 /п/
БНТ2