FilmBox Extra HD
00:40
Филм
ACQUITTED 2/6 - реж: Geir Henning Hopland; rok: 2015; произв.:; време: 45 min там: Nicolai Cleve Broch, Lena Endre, Anne Marit Jacobsen. ( тип: драма, криминален; )
01:30
Филм
Kак се изгубих - реж: Joe Leonard; rok: 2009; произв.: САЩ; време: 84 min там: Katie Apicella, Rosemarie Deweitt, Jacob Fishel, Jill Flint, Jill Frutkin, Lily Hollerman. ( тип: драма; )
02:55
Филм
ПРЕКРАСЕН ЧОВЕК - реж: Christophe Honoré; rok: 2008; произв.: ФРАНЦИЯ; време: 93 Минути там: Louis Garrel, Léa Seydoux, Grégoire Leprince-Ringuet. ( тип: драма; )
04:30
Филм
OСТРОВЪТ НА ШЕПОТИТЕ - реж: Mark Goodman; rok: 2008; произв.: САЩ; време: 80 min там: Joseph Paur, Caitlin Wise, Ryan Wood, Lauren McKnight, Austin Archer. ( тип: семеен, приключенски; )
05:50
Филм
ЧЕРНИЯТ КОН - реж: Cornelia Moore; rok: 2008; произв.: САЩ; време: 105 min там: Carol Roscoe, Kathryn Mesney-Hetler, Sean G. Griffin. ( тип: драма; )
07:40
Филм
ЩЕ СЕ ОМЪЖИШ ЛИ ЗА МЕН? - реж: Nisha Ganatra; rok: 2008; произв.: САЩ; време: 87 min там: Wendie Malick, Cynthia Stevenson , Vikki Krinsky. ( тип: комедия; )
09:10
Филм
AМЕРИКАНЕЦ В КИТАЙ - реж: Ron Berett; rok: 2008; произв.: САЩ, Китай; време: 85 min там: James Snyder, Sun Fei Fei, Anthony Montgomery, Alice Greczyn, Michael Gross. ( тип: романтичен, комедия, драма; )
12:15
Филм
MAЛКИ ЖЪЛТИ ЛИМОНИ - реж: Teresa Fabik; rok: 2011; произв.: ШВЕЦИЯ; време: 95 min там: Rakel Warmlander, Josephine Bornebusch, Sverrir Gudnasson. ( тип: комедия; )
13:50
Филм
ПЪРВОТО КУЧЕ - реж: Bryan Michael Stoller; rok: 2010; произв.: САЩ; време: 93 min там: Eric Roberts, John-Paul Howard, Linda Bell, Tommy "Tiny" Lister. ( тип: комедия; )
15:25
Филм
PRINCE AND ME - реж: Martha Coolidge; rok: 2004; произв.: USA; време: 112 min там: Alberta Watson, Eliza Bennett, Eva Dočolomanská, Go Go Jean Michel Francis, James Fox, Jan Nemejovský, Julia Stiles, Luke Mably, MiR, A Richardson, Sarah Manninen, Zachary Knighton. ( тип: романтичен, комедия; )
17:15
Филм
ДЕЛИКАТНОСТ - реж: David Foenkinos, Stéphane Foenkinos; rok: 2011; произв.: Франция; време: 108 min там: Audrey Tautou, François Damiens, Bruno Todeschini. ( тип: романтичен; )
19:05
Сериал
Kyнфуист убиец, еп.2 - реж: Philip Spink; rok: 2007; произв.: Canada; време: 86 min. там: David Carradine, Daryl Hannah, Lim Kay Tong. ( тип: трилър, карате; )
20:35
Филм
ИНСП. МАМА: ОТВЛИЧАНЕ В 10 СТЪПКИ - реж: Brad Keller; rok: 2007; произв.: САЩ; време: 85 min там: Danica McKellar, Drew Waters, Susana Gibb, Ashlan Cunningham. ( тип: криминален; )
22:00
Филм
RUN - реж: Simone Bartesaghi; rok: 2013; произв.: USA; време: 90 min там: William Moseley, Kelsey Asbille, Edoardo Ballerini. ( тип: трилър, романтичен; )
23:30
Филм
EVERLASTING MOMENTS - реж: Jan Troell; rok: 2008; произв.: Sweden; време: 112 min там: Maria Heiskanen, Mikael Persbrandt, Jesper Christensen . ( тип: драма; )