FilmBox Extra HD
00:40
Филм
PENOZA 2/6 - реж: Diederik Van Rooijen; rok: 2012; произв.:; време: 42 min там: Monic Hendrickx, Niels Gomperts, Sigrid ten Napel. ( тип: криминален; )
01:25
Филм
КЛУБ "БЕЙСЛАЙН" - реж: Brendon O'Loughlin; rok: 2010; произв.: Великобритания; време: 96 min там: Jamie Foreman, Dexter Fletcher, Zoe Tapper. ( тип: драма, екшън; )
03:00
Филм
НЕОБВЪРЗАНОСТ - реж: Amos Gitai; rok: 2007; произв.: Германия, Италия, Израел, Франция; време: 108 min там: Juliette Binoche, Liron Levo, Jeanne Moreau. ( тип: драма; )
04:50
Филм
Индианецът - реж: Ineke Houtman; rok: 2009; произв.: ХОЛАНДИЯ; време: 80 min там: Matthias den Besten, Bastiaan Ragas, Angelique de Bruijne, Hans Dagelet, Claire Lapadu, David Verbaas. ( тип: семеен; )
06:40
Детско
ПРОМЕНЛИВИ БАСНИ: ТРИ ПРАСЕНЦА И ЕДНО БЕБЕ - реж: Howard E. Baker, Arish Fyzee; rok: 2008; произв.: САЩ; време: 76 min там: Jon Cryer, Brad Garrett, Steve Zahn. ( тип: семеен, анимация; )
07:55
Филм
TOM SAWYER AND HIS FRIENDS - реж: Norbert Lechner; rok: 2012; произв.:; време: 95 min там: Benedikt Weber, Xaver Maria Brenner, Julia Forstner. ( тип: семеен, приключенски; )
09:30
Филм
МНОГОДЕТЕН БАЩА: ПРЕИМУЩЕСТВОТО НА ДОМАКИНИТЕ - реж: Claus Bjerre; rok: 2006; произв.: Дания; време: 90 min там: Niels Olsen, Sidse Mickelborg, Kathrine Bremerskov Kaysen. ( тип: семеен, комедия; )
11:00
Филм
RIGHT HAND DRIVE - реж: Mark Kalbskopf; rok: 2009; произв.: САЩ; време: 99 min там: Edward Jaspers,  Annabelle Wallis, Clare Welch. ( тип: комедия, драма; )
12:40
Филм
КОКО ПРЕДИ ШАНЕЛ - реж: Anne Fontaine; rok: 2009; произв.: Франция, Белгия; време: 106 min там: Audrey Tatou. ( тип: драма; )
14:30
Филм
Фин - реж: Frans Weisz; rok: 2013; произв.: Холандия; време: 86 min там: Mels van der Hoeven, Daan Schuurmans, Jan Decleir. ( тип: семеен; )
16:00
Филм
CURSE OF KING TUT'S TOMB, THE 2 - реж: Russell Mulcahy; rok: 2005; произв.:; време: 82 min там: Casper Van Dien, Jonathan Hyde, Leonor Varela, Steven Waddington, Malcolm McDowell, Simon Callow, Niko Nicotera, Tat Whalley, Brendan Patricks, Patrick Toomey, Tom Alter, Rajesh Balwani, Robin Das, David Schofield.. ( тип: приключенски, фантастичен, ужаси; )
17:25
Филм
БАНДАТА НАД ЗАКОНАNN - реж: Jean Beaudry; rok: 2014; произв.: Canada; време: 86 min там: Andre Kasper, Guy Thauvette, Charles Gillespie. ( тип: семеен; )
18:55
Филм
CLARA AND THE SECRET OF THE BEARS - реж: Tobias Ineichen; rok: 2012; произв.: Switzerland; време: 70 min там: Ricarda Zimmerer, Elena Uhlig, Roeland Wiesnekker. ( тип: семеен; )
20:30
Филм
THE GUARD 2-2 - реж: John L'Ecuyer; rok: 2009; произв.:; време: 42 min там: Steve Bacic, Jeremy Guilbaut and Zoie Palmer. ( тип: драма; )
21:15
Филм
THE GUARD 2-3 - реж: Scott Smith; rok: 2009; произв.:; време: 42 min там: Steve Bacic, Jeremy Guilbaut and Zoie Palmer. ( тип: драма; )
22:00
Филм
CLINK OF ICE - реж: Bertrand Blier; rok: 2010; произв.: France; време: 86 min там: Jean Dujardin,  Albert Dupontel ,  Anne Alvaro. ( тип: драма, комедия; )
23:25
Филм
Улица "Ябълково дърво" 3 - реж: Jessica Hobbs; rok: 2017; произв.: Великобритания; време: 52 min там: Emily Watson, Ben Chaplin, Mark Bonnar, Syreeta Kumar. ( тип: драма; )