FilmBox Extra HD
01:20
Филм
ONE WEEKEND #1 - реж: Diana Cignoni; rok: 2013; произв.: USA; време: 62 min там: Ron Bottitta, Norbert Weisser, Gabriel Freilich. ( тип: драма; )
02:25
Филм
ПЪТЯТ - реж: Ishtar Yasin Gutierrez; rok: 2007; произв.: КОСТА РИКА; време: 90 min там: Sherlin Paola Velásquez, Juan Borda, Morena Guadalupe Espinoza. ( тип: биографичен; )
03:55
Филм
DINOSAUR PROJECT, THE - реж: Sid Bennett; rok: 2012; произв.: UK; време: 85 min там: Natasha Loring, Matt Kane, Richard Dillane, Peter Brooke. ( тип: трилър, приключенски; )
06:50
Филм
LUCKY LUKE - реж: James Huth; rok: 2009; произв.:; време: 90 min там: Melvil Poupaud, Jean Dujardin, Sylvie Testud, Michaël Youn, Alex, ra Lamy, Daniel Prévost. ( тип: комедия, приключенски, уестърн; )
08:30
Филм
СМОТАНЯКЪТ МАКС - реж: Lotte Svendsen; rok: 2008; произв.: Denmark; време: 99 min там: Samuel Heller-Seiffert, Mette Agnete Horn, Lars Bom. ( тип: семеен, комедия; )
10:10
Филм
ПИУ! - реж: Ellen Smit; rok: 2010; произв.: Холандия; време: 76 min там: Ties Dekker, Diederik Ebbinge, Kenadie Jourdin. ( тип: семеен; )
11:30
Филм
WAKING UP WALLY - реж: Dean Bennett; rok: 2005; произв.: ??????; време: 85 min там: Tom McCamus, Victoria Snow, Tara Spencer-Nairn. ( тип: драма, семеен, биографичен; )
12:55
Филм
LONGSHOTS, THE ( FKA COMEBACK ) - реж: Fred Durst; rok: 2008; произв.: САЩ; време: 90 min там: Ice Cube. ( тип: истинската история; )
14:30
Филм
TOM SAWYER AND HIS FRIENDS - реж: Norbert Lechner; rok: 2012; произв.:; време: 95 min там: Benedikt Weber, Xaver Maria Brenner, Julia Forstner. ( тип: семеен, приключенски; )
16:05
Филм
CURSE OF KING TUT'S TOMB, THE 1 - реж: Russell Mulcahy; rok: 2005; произв.:; време: 82 min там: Casper Van Dien, Jonathan Hyde, Leonor Varela, Steven Waddington, Malcolm McDowell, Simon Callow, Niko Nicotera, Tat Whalley, Brendan Patricks, Patrick Toomey, Tom Alter, Rajesh Balwani, Robin Das, David Schofield.. ( тип: приключенски, фантастичен, ужаси; )
17:30
Филм
CURSE OF KING TUT'S TOMB, THE 2 - реж: Russell Mulcahy; rok: 2005; произв.:; време: 82 min там: Casper Van Dien, Jonathan Hyde, Leonor Varela, Steven Waddington, Malcolm McDowell, Simon Callow, Niko Nicotera, Tat Whalley, Brendan Patricks, Patrick Toomey, Tom Alter, Rajesh Balwani, Robin Das, David Schofield.. ( тип: приключенски, фантастичен, ужаси; )
18:55
Филм
Любовни бележки - реж: David Weaver; rok: 2007; произв.: Канада; време: 86 min там: Antonio Cupo, Laura Leighton. ( тип: драма; )
20:25
Филм
MAЛКИ ЖЪЛТИ ЛИМОНИ - реж: Teresa Fabik; rok: 2011; произв.: ШВЕЦИЯ; време: 95 min там: Rakel Warmlander, Josephine Bornebusch, Sverrir Gudnasson. ( тип: комедия; )
22:00
Филм
ONE NIGHT IN ISTANBUL - реж: James Marquand; rok: 2014; произв.: UK; време: 93 min там: Steven Waddington, Samantha Womack, Lucien Laviscount. ( тип: комедия; )
23:35
Филм
ИГРАЧЪТ - реж: Alina Szpak; rok: 2010; произв.: САЩ; време: 95 min там: Robert Fleet, Natalie Avital, Nick McCallum. ( тип: криминален, комедия, драма; )