01:15
Филм
ОБИЧАЙ БЛИЖНИЯ СИ - реж: Paul Schneider; rok: 2006; произв.: трилър; време: 85 min там: Alexandra Paul, Shannon Lawson, Gary Hudson. ( тип: трилър; )
02:45
Филм
ELEPHANT KING, THE - реж: Seth Grossman; rok: 2006; произв.:; време: 90 min там: Ellen Burstyn, Tate Ellington, Florence Faivre. ( тип: романтичен, драма; )
04:15
Филм
БАНДАТА НАД ЗАКОНАNN - реж: Jean Beaudry; rok: 2014; произв.: Canada; време: 86 min там: Andre Kasper, Guy Thauvette, Charles Gillespie. ( тип: семеен; )
06:50
Филм
Xайди - реж: Alain Gsponer; rok: 2015; произв.: Германия, Швейцария; време: 112 min там: Bruno Ganz, Katharina Schuttler, Jella Haase. ( тип: семеен; )
08:40
Детско
Всички на Запад. Новите приключения на Лъки Люк - реж: Olivier Jean Marie; rok: 2007; произв.: Франция; време: 83 min там: Clovis Cornillac, Lambert Wilson, Michael Lonsdale. ( тип: уестърн, анимация; )
10:05
Филм
ЛЮБОВ И ДРУГИ НЕПРИЯТНОСТИ - реж: Samuli Valkama; rok: 2012; произв.: ФИНЛАНДИЯ; време: 88 min там: Emilie de Ravin, Tommi Korpela, Ville Virtanen. ( тип: комедия; )
11:35
Филм
XЪРБИ ХЕНКОК: ВЪЗМОЖНОСТИ - реж: Doug Biro, Jon Fine; rok: 2006; произв.: САЩ; време: 88 min там: Annie Lennox, Carlos Santana, Christina Aguilera, Jonny Lang, Sting. ( тип: комедия; )
13:05
Филм
AНГЕЛИТЕ ОТ ИЙСТ ЕНД - реж: Lars Berg; rok: 2010; произв.: Норвегия; време: 71 min там: Emma Høgh Åslein, Nini Bakke Kristiansen, Helene Nybråten. ( тип: семеен, приключенски; )
14:25
Филм
Лили Давид - реж: Christophe BARRAUD; rok: 2012; произв.: Франция; време: 90 min там: Chantal LADESOU, Mathieu DELARIVE, Nancy TATE, Etienne CHICOT. ( тип: комедия; )
16:00
Филм
КУЧЕ ЧЕНГЕ - реж: John Murlowski; rok: 2008; произв.: САЩ; време: 85 min там: Billy Unger, Cassi Thomson. ( тип: семеен, приключенски; )
17:30
Филм
Tаверна - реж: Jason Wolos; rok: 2012; произв.: Сащ; време: 80 min там: Tony Denison, John Patrick Amedori, Kandis Erickson. ( тип: комедия; )
20:15
Филм
Mаре - нашата любовна история - реж: Lucia Murat; rok: 2007; произв.: Бразилия; време: 100 min там: Cristina Lago, Vinícius D´Black, Marisa Orth, Jefchander Lucas, Babu Santana. ( тип: биографичен; )
22:00
Филм
LEONIE - реж: Hisako Matsui; rok: 2010; произв.: Франция, Великобритания, Австралия, Германия, Белгия, САЩ, Япония; там: Emily Mortimer, Shido Nakamura, Christina Hendricks. ( тип: драма, биографичен; )
23:40
Филм
CODE 37 1/11 - реж: Jakob Verbruggen; rok: 2009; произв.:; време: 44 min там: Veerle Baetens, Michael Pas, Marc Lauwrys. ( тип: криминален; )
FilmBox Extra HD