00:20
Филм
КАНДИДАТЪТ - реж: Kasper Barfoed; rok: 2008; произв.: Дания; време: 90 min там: Nikolaj Lie Kaas, Tuva Novotny, Ulf Pilgaard. ( тип: трилър; )
02:00
Филм
ПЕРЛИТЕ В КОРОНАТА - реж: Ella Lemhagen; rok: 2011; произв.: Швеция; време: 115 min там: Alicia Vikander, Bill Skarsgard, Loa Falkman. ( тип: драма; )
04:00
Филм
Лили Давид - реж: Christophe BARRAUD; rok: 2012; произв.: Франция; време: 90 min там: Chantal LADESOU, Mathieu DELARIVE, Nancy TATE, Etienne CHICOT. ( тип: комедия; )
06:55
Филм
ПОДАРЪКЪТ НА СВ. НИКОЛА - реж: Mischa Kamp; rok: 2005; произв.: ХОЛАНДИЯ; там: Ebbie Tam, Jan Decleir, Hanyi Han, Aaron Wan, Betty Schuurman, Nori de Winter. ( тип: семеен; )
08:30
Филм
AНГЕЛИТЕ ОТ ИЙСТ ЕНД - реж: Lars Berg; rok: 2010; произв.: Норвегия; време: 71 min там: Emma Høgh Åslein, Nini Bakke Kristiansen, Helene Nybråten. ( тип: семеен, приключенски; )
09:50
Филм
LUCKY LUKE - реж: James Huth; rok: 2009; произв.:; време: 90 min там: Melvil Poupaud, Jean Dujardin, Sylvie Testud, Michaël Youn, Alex, ra Lamy, Daniel Prévost. ( тип: комедия, приключенски, уестърн; )
11:30
Филм
LONGSHOTS, THE ( FKA COMEBACK ) - реж: Fred Durst; rok: 2008; произв.: САЩ; време: 90 min там: Ice Cube. ( тип: истинската история; )
13:05
Филм
ПЪРВОТО КУЧЕ - реж: Bryan Michael Stoller; rok: 2010; произв.: САЩ; време: 93 min там: Eric Roberts, John-Paul Howard, Linda Bell, Tommy "Tiny" Lister. ( тип: комедия; )
14:40
Филм
ЛЮБОВ И ДРУГИ НЕПРИЯТНОСТИ - реж: Samuli Valkama; rok: 2012; произв.: ФИНЛАНДИЯ; време: 88 min там: Emilie de Ravin, Tommi Korpela, Ville Virtanen. ( тип: комедия; )
16:10
Филм
КРОКОДИЛИТЕ 2 - реж: Christian Ditter; rok: 2010; произв.: Германия; време: 90 min там: Nick Romeo Reimann, Fabian Halbig, Leonie Tepe. ( тип: приключенски; )
17:40
Филм
Кречетало - реж: Jane Lawalata; rok: 2009; произв.: САЩ; време: 77 min там: Brianna Chomer,  Allison Bailey ,  Mary Jo Gruber. ( тип: комедия; )
19:00
Филм
Г-Н БАТИНЬОЛ - реж: Gérard Jugnot; rok: 2002; произв.: Франция; време: 100 min там: Jules Sitruk , Gérard Jugnot , Jean-Paul Rouve , Alexia Portal. ( тип: комедия; )
20:40
Филм
FATHER OF FOUR 5 - реж: Claus Bjerre; rok: 2011; произв.: Denmark; време: 95 min там: Niels Olsen, Kasper Ruwai Berg Kesje, Sidse Mickelborg. ( тип: семеен; )
22:00
Филм
Момчета на повикване 7 - rok: 2016; произв.: Белгия; време: 50 min там: Matteo Simoni, Rik Verheye, Stef Aerts. ( тип: комедия; )
22:55
Филм
ПЕРИПЕТИИ - реж: Levan Gabriadze; rok: 2011; произв.: РУСИЯ; време: 98 min там: Konstantin Khabenskiy, Milla Jovovich, Ivan Urgant, Sergey Garmash. ( тип: романтичен, комедия; )
FilmBox Extra HD