СКАТ+
00:00
Предаване
"Вулкан от багри" - документален филм
00:30
Предаване
"От архивите на "СКАТ" /повторение/
01:00
Предаване
"Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение/
02:30
Предаване
"Новото робство" - документален филм /5 част
03:00
Предаване
"Храмове на българската памет - Перник" - документален филм /повторение/
03:30
Предаване
"Гласове от Странджа - Калинка Згурова" - фолклорен филм /повторение/
04:00
Предаване
"Странджа пее" - фолклорен филм /повторение/
04:30
Предаване
"Априлското въстание" - документален филм /1 част
05:00
Предаване
"Бойка Присадова" - фолклорен филм
05:30
Предаване
"Априлското въстание" - документален филм /2 част
06:00
Предаване
"Рибари" - документален филм
06:30
Предаване
"Загадката на Охридската легенда" - документален филм
07:00
Предаване
"Изкуството е човекознание" - документален филм
07:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
07:45
Предаване
"Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/, 1 част
08:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
08:45
Предаване
"Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/, 2 част
09:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
09:45
Предаване
"Новото робство" - документален филм /6 част
10:15
Предаване
Китка народни песни
10:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
10:45
Предаване
"Бойка Присадова" - фолклорен филм /повторение/
11:00
Предаване
Конкурс за патриотично стихотворение
11:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
11:45
Предаване
"Рибари" - документален филм /повторение/
12:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
12:45
Предаване
"Руско-Турската война" - документален филм /1 част
13:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
13:45
Предаване
"Загадката на Охридската легенда" - документален филм /повторение/
14:00
Предаване
"Фолклорна дъга": "Орфеево изворче 2005" /2 част
14:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
14:45
Предаване
"От архивите на "СКАТ":
15:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
15:42
Предаване
"От архивите на "СКАТ": /продължение/
16:00
Предаване
Класическа музика:
16:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
16:40
Предаване
"Асен Йорданов - един трагичен живот" - документален филм
17:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
17:50
Предаване
"Храмове на българската памет - Тракийският конник" - документален филм
18:00
Предаване
"Фолклорна дъга":
18:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
18:50
Предаване
"Гласове от Странджа - Георги Павлов" - фолклорен филм
19:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
19:50
Предаване
"Другата история" - предаване за българската памет
20:00
Предаване
"Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Загоре" - Стара Загора /2 част
20:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
20:50
Предаване
Изпълнения на група "Блек Даймънд"
21:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
21:50
Предаване
"Славянският Олимп" - документален филм
22:00
Предаване
"Фолклорна дъга": МФФ Бургас 2008 - ансамбъл "Славянки" - Полша
22:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
22:50
Предаване
"Другата история" - предаване за българската памет /повторение/
23:00
Предаване
"Цвете за Гошо 2008" - "Торнадо"
23:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
23:50
Предаване
"Другата история" - предаване за българската памет /повторение/