00:00
Предаване
"Радостта от живота" - документален филм
00:30
Предаване
"От архивите на "СКАТ" /повторение/:
01:00
Предаване
"Жеравна 2009 - фестивал на фолклорната носия" - фолклорен филм
01:30
Предаване
"Чудото на Букоровския манастир" - документален филм /повторение/
02:00
Предаване
"Българите живеят под храма на небето" - документален филм /повторение/
02:30
Предаване
"Спомен от Попово 2014 - "Златното око" - документален филм /повторение/
03:00
Предаване
"Зад синора" - документален филм /1 част
03:30
Предаване
"По стъпките на св.Климент Охридски - Охрид, Македония" - документален филм /1 част
04:00
Предаване
"Странджа пее в с.Граматиково" - музикален филм
04:30
Предаване
"Отвсякъде те гледат очи" - документален филм
05:00
Предаване
"Фолклорна дъга": "Живият огън на Странджа" - юбилеен концерт на Жечка Сланинкова /1 част
05:30
Предаване
Класическа музика: Музикални празници "Емил Чакъров" - Закриване
06:00
Предаване
"Фолклорна дъга": "Орфеево изворче 2011" /2 част
06:30
Предаване
"Концерт-ът" - концерт на Николета Хайтова, Христо Йоцов и др. /1 част
07:00
Предаване
"Слънчеви петна" - документален филм
07:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
07:45
Предаване
"Фолклорна дъга": "Живият огън на Странджа" - юбилеен концерт на Жечка Сланинкова /2 част
08:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
08:45
Предаване
"Фолклорна дъга": Национален конкурс, посветен на сборника на братя Миладинови
09:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
09:45
Предаване
"Живей като другите и бъди благословен" - документален филм
10:15
Предаване
Китка народни песни
10:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
10:45
Предаване
"Зад синора" - документален филм /повторение/ /1 част
11:00
Предаване
"Вечните песни на България" в изпълнение на хор "Милка Стоева"
11:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
11:45
Предаване
"По стъпките на св.Климент Охридски - Охрид, Македония" - документален филм /повторение/ /1 част
12:00
Предаване
"Фолклорна дъга": "Орфеева дарба 2006" - Акордеони
12:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
12:45
Предаване
Класическа музика: Тържествен концерт "110 г. от рождението на проф.Панчо Владигеров"
13:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
13:45
Предаване
"Странджа пее в с.Граматиково" - музикален филм /повторение
14:00
Предаване
"Фолклорна дъга": "Орфеево изворче 2004" /2 част
14:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
14:45
Предаване
"От архивите на "СКАТ":
15:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
15:42
Предаване
"От архивите на "СКАТ": /продължение/
16:00
Предаване
Класическа музика:
16:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
16:40
Предаване
"Нашата Вълкана" - документален филм
17:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
17:50
Предаване
"Фолклорна дъга": "Това е България" - концерт на НФА"Българе" /2 част
18:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
18:50
Предаване
"Зад синора" - документален филм /2 част
19:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
19:50
Предаване
"По стъпките на св.Климент Охридски - гр.Корча, Албания" - документален филм /2 част
20:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
20:50
Предаване
"Концерт-ът" - концерт на Николета Хайтова, Христо Йоцов и др. /2 част
21:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
21:50
Предаване
"Анастасия Костова" - фолклорен филм
22:00
Предаване
"Фолклорна дъга": МФФ Бургас 2009 - Откриване /1 част
22:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
22:50
Предаване
"Животът е кратък, изкуството вечно" - документален филм
23:00
Предаване
Цвете за Гошо 2009" - "Фарс"
23:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
00:00
Предаване
"Слънчеви петна" - документален филм
СКАТ+