00:00
Предаване
"Да опитомиш света" - документален филм
00:30
Предаване
"От архивите на "СКАТ" /повторение/:
01:00
Предаване
"Боксьорът" - документален филм /2 част
01:30
Предаване
"През планини и морета: Миконос и паламудите" - документална поредица /повторение/
02:00
Предаване
"Хайтов и списание "Родопи" - документален филм /повторение/
02:30
Предаване
"Комитопули: Векът на цар Самуил" - документален филм /2 част
03:00
Предаване
"Справка" - документален филм /2 част
03:30
Предаване
"Стражът на Стремската котловина" - документален филм /повторение/
04:00
Предаване
"Храмове на българската памет - Одрин" - документален филм
04:30
Предаване
"През планини и морета: Риболов на паламуд в Егейско море" - документална поредица
05:00
Предаване
"Християнството по българските земи" - документален филм /2 част
05:30
Предаване
"Некрополът" - документален филм
06:00
Предаване
"Разкопките при село Кръстевич" - документален филм
06:30
Предаване
"Фолклорна дъга": "Това е България" - концерт на НФА"Българе" /4 част
07:00
Предаване
"Той рисува любовта си към България" - документален филм
07:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
07:45
Предаване
"Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Пазарджик" - Пазарджик 2014 /2 част
08:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
08:45
Предаване
"Фолклорна дъга": "Пъстра броеница" - концерт на детски ансамбъл "Пъстрина"
09:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
09:45
Предаване
"По следите на старата българска къща" - документален филм /2 част
10:15
Предаване
Китка народни песни
10:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
10:45
Предаване
"Боженци - лято" - документален филм
11:00
Предаване
"Вечните песни на България" в изпълнение на хор "Милка Стоева"
11:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
11:45
Предаване
"Гложенският манастир" - документален филм
12:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
12:45
Предаване
"Спасени реликви" - документален филм
13:00
Предаване
Концерт на хор "Гусла"
13:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
13:45
Предаване
"Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Загоре" - Стара Загора /1 част
14:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
14:45
Предаване
"От архивите на "СКАТ":
15:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
15:42
Предаване
"От архивите на "СКАТ":
16:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
16:40
Предаване
"Левски - символ и епоха: Левски пред турския съд" - документален филм
17:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
17:50
Предаване
Последното интервю на Николай Хайтов по повод книгата "Гробът на Левски"
18:00
Предаване
"България - любов" - потична антология
18:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
18:50
Предаване
"Песните на Йова" - документален филм
19:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
19:50
Предаване
"Последната нощ на Апостола" - концерт-спектакъл на НФА"Българе"
22:00
Предаване
"Фолклорна дъга":Юбилеен концерт на Христина Лютова /2 част
22:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
22:50
Предаване
"Жеравна" - документален филм
23:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
00:00
Предаване
"Той рисува любовта си към България" - документален филм
СКАТ+