СКАТ+
00:00
Предаване
"България в картини" - документален филм
00:30
Предаване
"От архивите на "СКАТ" /повторение/
01:00
Предаване
"Небето на Велека" - фолклорен филм /5 част
01:30
Предаване
"Скалните манастири" - документален филм /повторение /1 част
02:00
Предаване
"Вятърът, вълните и морето" - документален филм /повторение/
02:30
Предаване
"През планини и морета: Миконос и паламудите" - документална поредица
03:00
Предаване
"С песните на Верка Сидерова" - документален филм
03:30
Предаване
"Водопадите в България - Старопланински водопади" - документален филм /повторение/ /2 част
04:00
Предаване
"Храмове на българската памет - Араповски манастир" - документален филм
04:30
Предаване
"Скалните манастири" - документален филм /2 част
05:00
Предаване
"По пътеките на Рила" - документален филм
05:30
Предаване
"Котел" - документален филм
06:00
Предаване
"Християнството по българските земи" - документален филм /1 част
06:30
Предаване
"Фолклорна дъга": "Кръшно хоро нашенско" - игриви песни от цяла България
07:00
Предаване
"Дълбокият корен" - документален филм
07:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
07:45
Предаване
"Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Добруджа" - Пазарджик 2014 /2 част
08:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
08:45
Предаване
"Фолклорна дъга": "Живият огън на Странджа" - юбилеен концерт на Жечка Сланинкова /2 част
09:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
09:45
Предаване
"Небето на Велека" - фолклорен филм /6 част
10:15
Предаване
Китка народни песни
10:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
10:45
Предаване
"Скалните манастири" - документален филм /повторение/ /2 част
11:00
Предаване
"Вечните песни на България"
11:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
11:45
Предаване
"Котел" - документален филм /повторение/
12:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
12:45
Предаване
"През планини и морета: Риболов на паламуд в Егейско море" - документална поредица
13:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
13:45
Предаване
"Странджа пее в с.Граматиково" - музикален филм
14:00
Предаване
"Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Пирин" - Благоевград /1 част
14:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
14:45
Предаване
"От архивите на "СКАТ":
15:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
15:42
Предаване
"От архивите на "СКАТ": /продължение/
16:00
Предаване
Класическа музика:
16:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
16:40
Предаване
"Християнството по българските земи" - документален филм /повторение/ /1 част
17:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
17:50
Предаване
"Храмове на българската памет - Погановски манастир" - документален филм
18:00
Предаване
"Фолклорна дъга": "Жажда за огън" - концерт-спектакъл на ДЮТА "Зорница" - гр.Варна /1 част
18:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
18:50
Предаване
"Гложенският манастир" - документален филм
19:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
19:50
Предаване
"Другата история" - предаване за българската памет
20:00
Предаване
"Фолклорна дъга": ДАНПТ"Родопа" /2 част
20:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
20:50
Предаване
Фестивал на арменските традиции и култура - Заключителен концерт /2 част
21:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
21:50
Предаване
"Християнството по българските земи" - документален филм /2 част
22:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
22:50
Предаване
"Другата история" - предаване за българската памет /повторение/
23:00
Предаване
"Цвете за Гошо 2011" - Пеци Гюзелев и "Спринт"
23:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
23:50
Предаване
"Другата история" - предаване за българската памет /повторение/