СКАТ+
00:00
Предаване
"Да вярваш в себе си" - документален филм
00:30
Предаване
"От архивите на "СКАТ": /повторение/
01:00
Предаване
"Бъди благословена" - документален филм
01:30
Предаване
"Храмове на българската памет - Погановски манастир" - документален филм /повторение/
02:00
Предаване
"Гложенският манастир" - документален филм /повторение/
02:30
Предаване
"През планини и морета: Риболов на зимен кефал" - документална поредица
03:00
Предаване
"Анастасия Костова" - фолклорен филм
03:30
Предаване
"Християнството по българските земи" - документален филм /повторение/ /2 част
04:00
Предаване
"Мраморният град Лютица" - документален филм
04:30
Предаване
"Стражът на Стремската котловина" - документален филм
05:00
Предаване
"Некрополът" - документален филм
05:30
Предаване
"Разкопките при село Кръстевич" - документален филм
06:00
Предаване
"Обич за България" - документален филм
06:30
Предаване
"Фолклорна дъга": "Орфеево изворче 2005" /3 част
07:00
Предаване
"Петър Мичев - Педро" - документален филм
07:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
07:45
Предаване
"Фолклорна дъга": "Орфеево изворче 2011" /2 част
08:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
08:45
Предаване
"Фолклорна дъга": Национален конкурс, посветен на сборника на Братя Миладинови
09:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
09:45
Предаване
"Съкровищницата на България" - документален филм
10:15
Предаване
Китка народни песни
10:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
10:45
Предаване
"Стражът на Стремската котловина" - документален филм /повторение/
11:00
Предаване
Класическа музика: Музикални празници "Емил Чакъров" - Клавирно дуо Рада Чомакова - Десислава Щерева
11:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
11:45
Предаване
"Разкопките при село Кръстевич" - документален филм /повторение/
12:00
Предаване
"Фолклорна дъга": "Мари Марийко, карагьозлийко" - любими песни от Странджа
12:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
12:45
Предаване
"През планини и морета: Кирил Начев - Бургас - Лов на чакали" - документална поредица
13:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
13:45
Предаване
"Фолклорна дъга": Шоу-спектакъл "2х304 на хореографа Иван Иванов
14:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
14:45
Предаване
"От архивите на "СКАТ":
15:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
15:42
Предаване
"От архивите на "СКАТ": /продължение/
16:00
Предаване
Класическа музика:
16:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
16:40
Предаване
"Обич за България" - документален филм /повторение/
17:00
Предаване
"Фолклорна дъга": МФФ Бургас 2008 - ансамбъл "Гюмри" - Армения
17:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
17:50
Предаване
"Фолклорна дъга": "Орфеева дарба 2008"
18:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
18:50
Предаване
"Храмове на българската памет - Островът Света Анастасия" - документален филм
19:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
19:50
Предаване
"Любка Рондова" - фолклорен филм
20:00
Предаване
"Фолклорна дъга": "Какво се хоро люлее" - любими песни от Странджа
20:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
20:50
Предаване
"Звезди в планината на Момчил" - концерт на Джон Лоутън и група "БТР" в Смолян /1 част
21:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
21:50
Предаване
"Живей като другите и бъди благословен" - документален филм
22:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
23:00
Предаване
"Цвете за Гошо 2014" - "Блус трафик"
23:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ