00:00
Предаване
"Петър Мичев - Педро" - документален филм
00:30
Предаване
"От архивите на "СКАТ" /повторение/:
01:00
Предаване
"Съкровищницата на България" - документален филм
01:30
Предаване
"Стражът на Стремската котловина" - документален филм /повторение/
02:00
Предаване
"Разкопките при село Кръстевич" - документален филм /повторение/
02:30
Предаване
"През планини и морета: Кирил Начев - Бургас - Лов на чакали" - документална поредица
03:00
Предаване
"Обич за България" - документален филм /повторение/
03:30
Предаване
"Храмове на българската памет - Островът Света Анастасия" - документален филм
04:00
Предаване
"Любка Рондова" - фолклорен филм
04:30
Предаване
"Живей като другите и бъди благословен" - документален филм
05:00
Предаване
"Фолклорна дъга": "Орфеево изворче 2011" /2 част
05:30
Предаване
Класическа музика: Музикални празници "Емил Чакъров" - Клавирно дуо Рада Чомакова - Десислава Щерева
06:00
Предаване
"Фолклорна дъга": Национален конкурс, посветен на сборника на Братя Миладинови
06:30
Предаване
"Звезди в планината на Момчил" - концерт на Джон Лоутън и група "БТР" в Смолян /1 част
07:00
Предаване
"Възрожденец по дух и наследство" - документален филм
07:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
07:45
Предаване
"Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Пирин" - Пазарджик 2014 /1 част
08:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
08:45
Предаване
"Фолклорна дъга": Концерт на хор "Космически гласове"
09:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
09:45
Предаване
"Духовното единство на Балканите" - документален филм
10:15
Предаване
Китка народни песни
10:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
10:45
Предаване
"Храмове на българската памет - Островът Света Анастасия" - документален филм /повторение/
11:00
Предаване
"Сладкопойна чучулига" - конкурс за детска песен /2 част
11:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
11:45
Предаване
"Любка Рондова" - фолклорен филм /повторение/
12:00
Предаване
"Фолклорна дъга": МФФ Бургас 2008 - ансамбъл "Либана" - САЩ
12:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
12:45
Предаване
"През планини и морета: Кирил Начев - Бургас - Лов на дива свиня в Голямо Буково" - документална поредица
13:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
13:45
Предаване
"Цветни видения" - импресия с картини
14:00
Предаване
"Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Пазарджик" - Пазарджик 2014 /1 част
14:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
14:45
Предаване
"От архивите на "СКАТ":
15:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
15:42
Предаване
"От архивите на "СКАТ": /продължение/
16:00
Предаване
Класическа музика:
16:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
16:40
Предаване
"Живей като другите и бъди благословен" - документален филм /повторение/
17:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
17:50
Предаване
"Фолклорна дъга": "Орфеева дарба 2009"
18:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
18:50
Предаване
"Загадката на Охридската легенда" - документален филм
19:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
19:50
Предаване
"Паметниците на културата в София" - документален филм
20:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
20:50
Предаване
"Звезди в планината на Момчил" - концерт на Джон Лоутън и група "БТР" в Смолян /2 част
21:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
21:50
Предаване
"Отражението знае повече" - документален филм
22:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
22:50
Предаване
"Талантът на младите в палитрата на България" - документален филм
23:00
Предаване
"Цвете за Гошо 2011" - "Бараба блус бенд"
23:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
00:00
Предаване
"Възрожденец по дух и наследство" - документален филм
СКАТ+