СКАТ+
00:00
Предаване
"Иван, талантът и децата" - документален филм
00:30
Предаване
"От архивите на "СКАТ" /повторение/
01:00
Предаване
"Татко О Махони" - документален филм
01:30
Предаване
"Загадката на Охридската легенда" - документален филм /повторение/
02:00
Предаване
"Паметниците на културата в София" - документален филм /повторение/
02:30
Предаване
"През планини и морета: Лов на чакал в с.Калояновец" - документална поредица
03:00
Предаване
"Творчески откровения" - документален филм
03:30
Предаване
"Отражението знае повече" - документален филм /повторение/
04:00
Предаване
"Рисувам по небето с поглед" - документален филм
04:30
Предаване
"Храмове на българската памет - Манастирът "Седемте престола" - документален филм
05:00
Предаване
"Професор Тома Върбанов" - документален филм
05:30
Предаване
"България - земя на три писмености" - документален филм
06:00
Предаване
"Калинка Згурова" - фолклорен филм
06:30
Предаване
"Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Пазарджик" - Пазарджик 2014 /2 част
07:00
Предаване
"От Велико Търново до ... света" - документален филм
07:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
07:45
Предаване
"Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Пирин" - Пазарджик 2014 /2 част
08:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
08:45
Предаване
"Фолклорна дъга": Родопски песни от Златоград
09:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
09:45
Предаване
"По пътеките на Стара планина" - документален филм
10:15
Предаване
Китка народни песни
10:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
10:45
Предаване
"Храмове на българската памет - Манастирът "Седемте престола" - документален филм /повторение/
11:00
Предаване
"Вечните песни на България" в изпълнение на хор "Милка Стоева"
11:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
11:45
Предаване
"Жеравна" - документален филм
12:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
12:45
Предаване
"През планини и морета: Риболов в Егейско море" - документална поредица
13:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
13:45
Предаване
"Бойка Присадова" - фолклорен филм
14:00
Предаване
"Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Сливен" - Пазарджик 2014 /1 част
14:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
14:45
Предаване
"От архивите на "СКАТ":
15:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
15:42
Предаване
"От архивите на "СКАТ": /продължение/
16:00
Предаване
Класическа музика:
16:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
16:40
Предаване
"Неизвървените пътеки на Пирин" - документален филм
17:00
Предаване
"Фолклорна дъга": МФФ Бургас 2009 - Откриване /1 част
17:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
17:50
Предаване
"Фолклорна дъга": "Това е България" - концерт на НФА "Българе" /1 част
18:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
18:50
Предаване
"Осмият ден" - документален филм
19:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
19:50
Предаване
"Зад синора" - документален филм /1 част
20:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
20:50
Предаване
"Звезди в планината на Момчил" - концерт на Джон Лоутън и група "БТР" в Смолян /4 част
21:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
21:50
Предаване
"С България в сърцето" - документален филм
22:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
22:50
Предаване
Класически изпълнения - Неделчо Джелепов - пиано и Орлин Сергеев - пиано
23:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ