СКАТ+
00:00
Предаване
"От Велико Търново до ... света" - документален филм
00:30
Предаване
"От архивите на "СКАТ" /повторение/
01:00
Предаване
"По пътеките на Стара планина" - документален филм
01:30
Предаване
"Храмове на българската памет - Манастирът "Седемте престола" - документален филм /повторение/
02:00
Предаване
"Жеравна" - документален филм
03:00
Предаване
"Бойка Присадова" - фолклорен филм
03:30
Предаване
"Неизвървените пътеки на Пирин" - документален филм
04:00
Предаване
"Осмият ден" - документален филм
04:30
Предаване
"Зад синора" - документален филм /1 част
05:00
Предаване
"С България в сърцето" - документален филм
05:30
Предаване
"Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Пирин" - Пазарджик 2014 /2 част
06:00
Предаване
"Вечните песни на България" в изпълнение на хор "Милка Стоева"
06:30
Предаване
"Фолклорна дъга": Родопски песни от Златоград
07:00
Предаване
"Петър Бурнаджиев - художник и учител" - документален филм
07:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
07:45
Предаване
"Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Неофит Рилски" - Югозападен университет /1 част
08:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
08:45
Предаване
"Фолклорна дъга": ДАНПТ "Родопа" /1 част
09:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
09:45
Предаване
"Справка" - документален филм /1 част
10:15
Предаване
Китка народни песни
10:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
10:45
Предаване
"Осмият ден" - документален филм /повторение/
11:00
Предаване
Класическа музика: Конкурс за немска и австрийска музика "M.A.D.G.I.C." /1 част
11:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
11:45
Предаване
"Зад синора" - документален филм /повторение/ /1 част
12:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
12:45
Предаване
"През планини и морета: В царството на дивия фазан" - документална поредица
13:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
13:45
Предаване
"Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Сливен" - Пазарджик 2014 /2 част
14:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
14:45
Предаване
"От архивите на "СКАТ":
15:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
15:42
Предаване
"От архивите на "СКАТ": /продължение/
16:00
Предаване
Класическа музика:
16:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
16:40
Предаване
"С България в сърцето" - документален филм /повторение/
17:00
Предаване
"Фолклорна дъга": "Орфеево изворче 2004" /3 част
17:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
17:50
Предаване
"Фолклорна дъга": "Това е България" - концерт на НФА "Българе" /2 част
18:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
18:50
Предаване
"Храмове на българската памет - Кремиковски манастир" - документален филм
19:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
19:50
Предаване
"Зад синора" - документален филм /2 част
20:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
20:50
Предаване
"Дежа вю" - метъл-балет /1 част
21:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
21:50
Предаване
"Железният генерал" - документален филм
22:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
22:50
Предаване
"Импресия 2010" - творби на худ.Т.Цанев
23:00
Предаване
"Цвете за Гошо 2008" - "Конкурент" /1 част
23:30
Предаване
"Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ